Aktualności

 • Bezpłatne warsztaty artystyczno - językowe WIOSNA PO ANGIELSKU

  Drodzy Mieszkańcy, uprzejmie informujemy, że Dobroteka oraz Szkoła Językowa Kameleon zaprasza na bezpłatne warsztaty artystyczno - językowe WIOSNA PO ANGIELSKU. W programie: gry i zabawy językowe oraz zajęcia kreatywne i plastyczne. Dobroteka, 23.03.2019 (sobota), godz. 10.00 - 12.00.

  Zapisy: dobroteka@dobroteka.pl, tel. 34-372-49-04.

  Ilość miejsc ograniczona!

 • Informacja dotycząca użytkowania wieczystego.

 • Spotkanie w ramach programu "Czyste Powietrze"

  Urząd Miejski w Dobrodzieniu, informuje że 26 marca 2019 roku o godz. 18.00  w Dobrodzieniu odbędzie się spotkanie dotyczące zasad ubiegania się o dofiansowanie w ramach programu "Czyste Powietrze

 • Program MAMA 4+

  Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy o rodzicielskim świadczeniu uzupełniającym. Dzięki nowym przepisom osoby, które wychowały co najmniej czworo dzieci i nie posiadają niezbędnych środków utrzymania, uzyskają prawo do otrzymania świadczenia. Na program „Mama 4+” w projekcie budżetu państwa na 2019 rok zarezerwowano ponad 801 mln złotych. Świadczenie będzie wypłacane od marca.

 • Święto Stolarzy

  Z okazji dzisiejszych imienin Św. Józefa - patrona stolarzy, wszystkim osobom z branży drzewnej i meblarskiej składamy najlepsze życzenia!

  By praca przynosiła Wam Drodzy Przedsiębiorcy wiele przyjemności oraz satysfakcji, również materialnej.

  Dziękujemy że każdego dnia produkujecie swoje wyroby promując przy tym Dobrodzieńskie rzemiosło.

 • VEGA zdobyła czternaście medali w Lublinie na początek sezonu pływackiego

  W dniu 02.03.2019 r. w Lublinie zostały zorganizowane Ogólnopolskie Zawody Pływackie - Memoriał im. Henryka Kosakowskiego, których organizatorem był Lubelski Okręgowy Związek Pływacki oraz Klub Uczelniany AZS UMCS Lublin. W memoriale startowali zawodnicy 12-letni i starsi. Zawody, jako pierwsze w obecnym sezonie pływackim w Polsce, zostały przeprowadzone na pływalni 50m.

 • Posiedzenie VI Sesji Rady Miejskiej w Dobrodzieniu

  Informuje się, że w dniu 25 marca 2019 roku o godzinie 15-tej w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Dobrodzieniu odbędzie się VI Sesja Rady Miejskiej w Dobrodzieniu.

 • Wyślij PIT za 2018 r.

  Naczelnik Urzędu Skarbowego w Oleśnie oraz Burmistrz Dobrodzienia zapraszają w dniu 21 marca 2019r.  od godz. 830 do Urzędu Miejskiego w Dobrodzieniu - sala konferencyjna (I piętro, pokój nr 109,) osoby chcące złożyć zeznanie podatkowe za 2018 rok.

×

Wyszukaj w serwisie