Strona główna
  • Modernizacja Centrum Dobrodzienia

 

logo PROW.jpeg

 

Drodzy Mieszkańcy,

rozpoczęliśmy remont ulicy Opolskiej w Dobrodzieniu. Dla Waszego bezpieczeństwa i poprawy warunków życia wymieniamy wodociąg, kanalizację sanitarną i deszczową. W dalszym etapie wykonamy nową nawierzchnię drogi i chodników.
W tym trudnym dla wszystkich okresie, zwracamy się do Państwa z prośbą o wyrozumiałość. Jestem przekonana, iż niniejszy remont, który jest pierwszym krokiem do rewitalizacji rynku w Dobrodzieniu, spotka się z Państwa zrozumieniem, a wyremontowana droga zrekompensuje doraźne utrudnienia.

W związku z aktualnie prowadzonymi robotami apelujemy o ograniczenie poruszania się ulicą Opolską do niezbędnego minimum.

Niniejsza inwestycja jest dofinansowana w ramach działania Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013, dla operacji pn. „Przebudowa sieci wodociągowej, kanalizacji sanitarnej i deszczowej w ulicy Opolskiej do skrzyżowania z ulicą cmentarną w Dobrodzieniu”.

Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość.

 

   
                                                                                                            Róża Koźlik

                                                                                                   Burmistrz Dobrodzienia

 

Ważny komunikat
Projekty Europejskie
Echo Dobrodzienia
http://dobrodzien.pl/272/baza-stolarzy.html Dobrodzieńska Dycha sport Dobrodzień Opolska Karta Rodziny i Seniora Dla dzieci

Trwa proces tłumaczenia. Serwis zostanie przetłumaczony przy pomocy automatycznego tłumacza.