Strona główna
  • IX Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze

Piękna słoneczna pogoda przywitała w sobotę 19 września 2015 r. na stadionie miejskim w Dobrodzieniu uczestników i widzów IX Powiatowych Zawodów Sportowo - Pożarniczych powiatu oleskiego o puchar Starosty Oleskiego. W zawodach uczestniczyły 29 drużyny z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu oleskiego, które w zmaganiach szczebla gminnego zajęły najlepsze miejsca we wszystkich kategoriach i grupach wiekowych.


Obecnością zaszczycili nas m. in. : Podsekretarz Stanu w MSW Stanisław Rakoczy, Starosta Oleski, Stanisław Belka, Burmistrzowie i Wójtowie wszystkich gmin powiatu oleskiego, Zastępca Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Opolu st. bryg. mgr inż. Marek Matczak, członek Prezydium Zarządu Oddz. Wojewódzkiego ZOSP RP w Opolu st. brygadier Zygmunt Zalewski, przedstawiciele Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu oleskiego, Przewodniczący Rady Miejskiej w Dobrodzieniu Damian Karpinski oraz Prezes Izby Rolniczej w Opolu Herbert Czaja.

W trakcie zawodów Podsekretarz Stanu w MSW Stanisław Rakoczy spotkał się z Naczelnikami i Prezesami jednostek OSP powiatu oleskiego.

Poniżej przedstawiamy protokół końcowy sędziego głównego.

PDFProtokół końcowy Zawodów Powiatowych 2015.pdf

 

 

Ważny komunikat
Projekty Europejskie
Echo Dobrodzienia
http://dobrodzien.pl/272/baza-stolarzy.html Dobrodzieńska Dycha sport Dobrodzień Opolska Karta Rodziny i Seniora Dla dzieci

Trwa proces tłumaczenia. Serwis zostanie przetłumaczony przy pomocy automatycznego tłumacza.