Strona główna
  • „ORLIK 2012” w Dobrodzieniu

 

orlik2012_logo.jpeg W dniu 20 października w Dobrodzieniu otwarto kompleks boisk „Orlik 2012”. Swoją obecnością w tym dniu zaszczycili nas m.in.:  Wicemarszałek Województwa Opolskiego Barbara Kamińska, Opolski Wicekurator Oświaty Rafał Rippel, Koordynator ds. Programu Moje Boisko Orlik 2012 z ramienia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego Ewa Światły oraz  Naczelnik wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Oleśnie Renata Płaczek-Zielonka.  

Podczas realizacji tej inwestycji napotkaliśmy na  trudności z procedurą przetargową,  a później z kolejnymi wykonawcami robót, dziś jednak cieszymy się z efektu prac, który ocenią w najbliższym czasie mieszkańcy gminy korzystający z kompleksu – mówiła podczas otwarcia Róża Koźlik, Burmistrz Dobrodzienia.  Szczególne podziękowania skierowała do pani Ewy Światły, która służyła pomocą  gdy napotkaliśmy na kłopoty,  które wydawały nam się nie do pokonania. Po zakończeniu części oficjalnej rozegrano mecz piłki nożnej SAMORZĄDOWCY kontra GIMNAZJALIŚCI. Mecz zakończył się zwycięstwem gimnazjalistów, wynikiem 10:4. Samorządowcy starali się z całych sił dotrzymywać kroku młodszemu przeciwnikowi.


 

 

Ważny komunikat
Projekty Europejskie
Echo Dobrodzienia
http://dobrodzien.pl/272/baza-stolarzy.html Dobrodzieńska Dycha sport Dobrodzień Opolska Karta Rodziny i Seniora Dla dzieci

Trwa proces tłumaczenia. Serwis zostanie przetłumaczony przy pomocy automatycznego tłumacza.