Strona główna
Biuletyn Informacji
Publicznej
16-01-2018
wtorek
Mascelego, Walerii, Włodzimierza
  • Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze

 

4 września br. na boisku w Bzinicy Starej odbyły się gminne zawody sportowo – pożarnicze naszych jednostek ochotniczych straży pożarnych, które są podsumowaniem poziomu przygotowania sprzętowego i wyszkolenia naszych ochotników. Piękna i słoneczna pogoda dostarczyła licznie zebranej publiczności wiele emocji i wrażeń w rywalizacji 14 drużyn o zwycięstwo w 4 grupach. Bieg sztafetowy 7x50 m z przeszkodami i ćwiczenia bojowe składały się na przebieg zawodów na trudnym torze przeszkód, a poza konkurencjami odbyła się także musztra, która nie była brana do ogólnej punktacji.

Gospodarze bardzo gościnnie przyjęli wszystkie jednostki, poza tym, że zwyciężyli w 3 grupach w których startowali (gr. A męska, gr. C żeńska i MDP dziewcząt) – jedynie w MDP chłopców zwycięstwo odniosła OSP Szemrowice przed OSP Rzędowice. W gr. A II m. zajęła OSP Główczyce przed OSP Klekotna; a w gr. C żeńskiej II m. dla OSP Dobrodzień przed OSP Malichów – Kocury. Wszystkim puchary, dyplomy i nagrody wręczała Pani Burmistrz Róża Koźlik w asyście dha Erwina Dziuba – Prezesa Zarządu MG ZOSP RP w Dobrodzieniu, a zawody bardzo sprawnie przeprowadziła komisja sędziowska pod wodzą mł. bryg. Jarosława Zalewskiego z Komendy Powiatowej PSP w Oleśnie.

 

 

[EZ]
 
 


 

 

 

Ważny komunikat
Projekty Europejskie
Echo Dobrodzienia
http://dobrodzien.pl/272/baza-stolarzy.html Dobrodzieńska Dycha sport Dobrodzień Opolska Karta Rodziny i Seniora Dla dzieci

Trwa proces tłumaczenia. Serwis zostanie przetłumaczony przy pomocy automatycznego tłumacza.