Strona główna

Wieści z powiatu oleskiego

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje, że w związku z rozpoczynającym się na obszarze kraju centralnym ćwiczeniem taktyczno-specjalnym pk. RENEGADE-KAPER 13/II planowane jest dwukrotne uruchomienie w dniu 23 października br. (środa) syren alarmowych na terenie powiatu oleskiego, wg następującego harmonogramu: w godz. 10:00 – 10:15 nastąpi ćwiczebne ogłoszenie alarmu z wykorzystaniem modulowanego dźwięku syren w okresie trzech minut; o godz. 11:00 nastąpi przekazanie sygnału odwołującego (ćwiczebny) alarm z wykorzystaniem ciągłego dźwięku syren w okresie trzech minut.

Czytaj więcej

30 maja - Światowy Dzień Moczenia Nocnego

30 maja - Światowy Dzień Moczenia Nocnego

Czytaj więcej

"Scalenie gruntów obiekt Wygiełdów gmina Praszka, Jastrzygowice gmina Gorzów Śląski"


Czytaj więcej

Gorzów Śląski biega - II edycja

Gorzów Śląski biega - II edycja 10 czerwca 2017 r. Gorzów Śląski, ul. Rynek 4

Czytaj więcej

OGŁOSZENIE O PRZETARGU

OGŁOSZENIE O PRZETARGUIV przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości, będącej własnością Powiatu Oleskiego, położonej w Pawłowicach, oznaczonej w operacie ewidencji gruntów i budynków numerem działki 419/11 na k.m. 1, o powierzchni 0,2619 ha. Przetarg odbędzie się w siedzibie Wydziału Geodezji Kartografii Katastru i Gospodarki Mieniem Starostwa Powiatowego w Oleśnie, przy ul. Powstańców Śląskich 6, w pokoju nr 3, w dniu 6 lipca 2017 r., o godz. 10.00.

Czytaj więcej

Ostrzeżenie meteorologiczne - BURZE Z GRADEM

Ostrzeżenie meteorologiczne - BURZE Z GRADEMW godz. 13.00 - 23.00 dnia 23.05.2017 - prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 15 mm do 20 mm, lokalnie do 30 mm oraz porywami wiatru do 65 km/h. Lokalnie grad. Najsilniejsze zjawiska prognozowane są w subregionie południowym.

Czytaj więcej

Komunikaty


Czytaj więcej

Ogłoszenia, komunikaty urzędowe

 

Czytaj więcej

Strona główna Biuletynu Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Oleśnie


Czytaj więcej

Wydarzenia, aktualności


Czytaj więcej

Ważny komunikat
Projekty Europejskie
Echo Dobrodzienia
http://dobrodzien.pl/272/baza-stolarzy.html Dobrodzieńska Dycha sport Dobrodzień Opolska Karta Rodziny i Seniora Dla dzieci

Trwa proces tłumaczenia. Serwis zostanie przetłumaczony przy pomocy automatycznego tłumacza.