Strona główna
  • II maraton kolarski „Dobrodzieńska Seta”

 

16 września b.r. Zarząd Klubu Turystyki Rowerowej „Jednoślad” z Dobrodzienia zorganizował II maraton kolarski pod nazwą „Dobrodzieńska Seta”. W maratonie udział wzięło 105 rowerzystów,  z 40 miejscowości położonych na terenach województwa opolskiego, śląskiego i dolnośląskiego.

Maraton polegał na przejechaniu 100 km w czasie 5 godzin. Przy doskonałej pogodzie, wszyscy zawodnicy ukończyli maraton w regulaminowym czasie i otrzymali pamiątkowe medale oraz  certyfikaty „Dobrodzieńskiej Sety”, które wręczyła Pani Burmistrz Dobrodzienia Róża Koźlik. Trasa maratonu przebiegała drogą asfaltową z  Dobrodzienia do Zawady k. Opola i z powrotem przez Szemrowice, Kadłub Wolny, Osiecko, Turawę. Na zakończenie imprezy  wystąpił młodzieżowy zespół monocyklistów z Żywocic. Ich ewolucje wykonywane na monocyklach publiczność nagrodziła  gromkimi brawami.

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom maratonu za przybycie do Dobrodzienia i już dziś zapraszają na kolejną edycję we wrześniu 2013 r.

Więcej informacji na temat maratonu znajduje się na stronie www.ktrjednoslad.pl

 

 

 

Ważny komunikat
Projekty Europejskie
Echo Dobrodzienia
http://dobrodzien.pl/272/baza-stolarzy.html Dobrodzieńska Dycha sport Dobrodzień Opolska Karta Rodziny i Seniora Dla dzieci

Trwa proces tłumaczenia. Serwis zostanie przetłumaczony przy pomocy automatycznego tłumacza.