Strona główna
  • Informacje nt. Dobrodzieńskiej Dychy 2013

 

W dniu 20 lipca, w ramach Dni Dobrodzienia odbędzie się bieg uliczny „Dobrodzieńska Dycha”. Ze względu na zmianę trasy biegu, która poprowadzi ulicami: Plac Wolności, Oleska, droga serwisowa przy obwodnicy, Szemrowicka, Wojska Polskiego, Cmentarna, Opolska do Błachowa, Szkolna i Leśna w Błachowie i z powrotem Opolska do Placu Wolności, prosimy mieszkańców o szczególną ostrożność w czasie trwania biegu.

Bieg główny rozpocznie się o godz. 11.00 i zakończy ok. godziny 13.00. Będzie on poprzedzony biegami dla dzieci, od godziny 10.00. Biegi dla dzieci odbędą się na Placu Wolności i ulicy Opolskiej (od skrzyżowania z ulicą Cmentarną do rynku).

Od godziny 8.00 – 13.00 zamknięte będą ulice Opolska (rynek – ul. Cmentarna), Solna i Plac Wolności (rynek).

 Z uwagi na wyjątkowe warunki prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na bezpieczeństwo dzieci i właściwe pilnowanie zwierząt. Ze względu na ograniczenia w ruchu drogowym, prosimy o nie parkowanie samochodów w obrębie wymienionych, zamkniętych ulic.

Na czas biegu głównego, ruch samochodów na wszystkich wymienionych ulicach zostanie czasowo wstrzymany.

Dodatkowe informacje będą udzielane w Dobrodzieńskim Ośrodku Kultury i Sportu lub Urzędzie Miejskim w Dobrodzieniu.

 

Więcej informacji na stronie biegu www.dobrodzienskadycha.pl

 

Ważny komunikat
Projekty Europejskie
Echo Dobrodzienia
http://dobrodzien.pl/272/baza-stolarzy.html Dobrodzieńska Dycha sport Dobrodzień Opolska Karta Rodziny i Seniora Dla dzieci

Trwa proces tłumaczenia. Serwis zostanie przetłumaczony przy pomocy automatycznego tłumacza.