Informuje się, że w dniu 08 października 2025 roku o godzinie 15.30 odbędzie się posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji.
Posiedzenie odbędzie się w Sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Dobrodzieniu.
Radni rozpatrzą petycję w sprawie umieszczenia tablicy pamiątkowej na budynku przy ul. Oleskiej 2.












